12
12/14

Sylwester w Rzymie. Wycieczka objazdowa za 1197zł!

 

Interesująca, sylwestrowa oferta z biura ITAKA. Wycieczka objazdowa obejmująca m.in. Tivoli, Fiuggi, Anagni, Rzym z Watykanem, w terminie od 28 grudnia do 3 stycznia.


 
Link do rezerwacji

 

rom

 

Skrócony opis :

 

Idealne połączenie zabawy sylwestrowej z pełnym wrażeń tygodniem na wycieczce, gdzie głównym bohaterem jest Wieczne Miasto. W ciekawym programie zwiedzania Rzymu jest cała klasyka – wszystko to, co koniecznie trzeba zobaczyć: Watykan i skarby jego muzeów, najpiękniejsze place i fontanny, starożytne zabytki i urokliwe zakątki. Przewidziano także czas na indywidualne zwiedzanie lub zakupy, bo centrum Rzymu słynie również ze świetnych sklepów. Na trasie także ciekawe miejsca w okolicy Rzymu: wpisane na Listę UNESCO ogrody Tivoli, Anagni – Miasto Papieży – i pełna naturalnego uroku starówka uzdrowiska Fiuggi. Komfortowe autokary, dobry standard hoteli i doświadczeni piloci to gwarancja udanych rzymskich wakacji. W cenie kolacja sylwestrowa z tańcami i muzyką na żywo. Łączna trasa we Włoszech: ok. 3100 km.

 

 

 


Nikt jeszcze nie skomentował


Co o tym sądzisz?


Projektowanie stron www
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies.