Regulamin travelsniper.pl
 
Publikowane na stronie travelsniper.pl informacje są aktualne w chwili publikacji. Niektóre z nich mogą zmieniać się bardzo dynamicznie, zwłaszcza te dotyczące ofert last minute lub bardzo atrakcyjnych przelotów. Wskutek tego część wpisów może stać się w pewnym stopniu lub nawet całkowicie nieaktualna, w bardzo szybkim czasie od momentu publikacji.
 
Obecnie nie prowadzimy pośrednictwa w sprzedaży publikowanych przez nas ofert (strona w przebudowie). Serwis travelsniper.pl pełni jedynie rolę informacyjną, w zakresie między Czytelnikiem, a firmą prowadzącą sprzedaż (biurem podróży, linią lotniczą, pośrednikiem, agentem itd.)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ogłoszeń, reklam oraz wszelkich informacji przez nas publikowanych i zamieszczonych na linkowanych przez nas stronach internetowych, ponieważ Serwis travelsniper.pl pełni jedynie rolę informacyjną, dotyczącą wyszukanych przez nas ofert biur podróży, linii lotniczych, pośredników, agentów itd., lub propozycji wypraw.
 
Czytelnicy Serwisu travelsniper.pl mają prawo do zamieszczania komentarzy do wpisów, do których możliwość komentowania jest włączona przez administratora. Aby opublikować komentarz Czytelnik musi podać swoje „imię” oraz adres e-mail, który nie będzie publikowany. Czytelnicy, publikując swoje komentarze przedstawiają własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści. Nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Czytelników na łamach Serwisu travelsniper.pl
 
Adresy e-mail Czytelników komentujących artykuły lub zapisane do bazy newsletter nie zostaną przez nas opublikowane na łamach Serwisu travelsniper.pl, ani nie zostaną upublicznione w jakikolwiek inny sposób, bez stosownego zezwolenia. Aby zapisać się do naszego newslettera wystarczy wpisać wyłącznie adres e-mail.
 
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Czytelników w komentarzach treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne i współżycia społecznego.
 
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Czytelników wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania.
 
Zastrzegamy sobie prawo do administracyjnego moderowania, lub całkowitego  usuwania treści komentarzy niezgodnych z wyżej wymienionymi zasadami.
 
Wielokrotne naruszenie powyższych zasad, może skutkować usunięciem Czytelnika z naszego Serwisu travelsniper.pl i całkowitego zablokowania dostępu.
 

Projektowanie stron www
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies.