Witamy Serdecznie!

 

travelsniper.pl powstał z wielkiej pasji do podróży!

 

Od kilkunastu lat jesteśmy uzależnieni od turystyki. Byliśmy w sumie w ponad 70 krajach na świecie. Nawiązaliśmy wiele interesujących kontaktów i zdobyliśmy dużą wiedzę w zakresie organizacji podróży, którą chcemy się dzielić i wymieniać.

 

Najbardziej dynamicznym okresem w naszym życiu, do tej pory, były lata przypadające na udział marki BMW w serii wyścigów F1 oraz błyskawiczny rozwój kariery Roberta Kubicy. Przeżyliśmy wspaniały czas, współpracując m.in. z oficjalnym Fan Klubem BMW Sauber F1 Team, Grupą Sport Media, czołowymi światowymi korporacjami i koncernami medialnymi, odbywając równocześnie wiele fascynujących, egzotycznych podróży.

 

Chcemy, aby strona travelsniper.pl była wszechstronna. Dlatego publikujemy zarówno atrakcyjne oferty przelotów oraz pakiety wczasowe uznanych biur podróży, jak i inspiracje wypraw na własną rękę.  Okazje od niskobudżetowych, po luksusowe, z wylotem z Polski, UK, Niemiec, innych krajów w Europie.

 

Zapraszamy!

Ania i Robert

 

Projektowanie stron www
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce cookies.